تحلیل پلان بیمارستانتحلیل پلان و نمونه موردی

پاورپوینت تحلیل بیمارستان شاه رضا همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل پلان بیمارستان

پاورپوینت تحلیل بیمارستان شاه رضا

کد محصول : h27

بیمارستان شاه رضا که پس از انقلاب اسلامی به امام رضا(ع) تغییر نام داد، دارای ویژگی هایی از جمله بدنه ی آجری، قوس جناغی، کاشی کاری، بام شیب دار، خطوط کشیده ی افقی، تقارن و پلان برون گرا است  که به تفسیر توضیح داده خواهدشد.

ساختمان بیمارستان امام رضا، واقع در استان خراسان رضوی، شهرستان مشهد که از شمال محدود به خیابان ابن سینای شرقی و میدان امام رضا می باشد، از شرق به خیابان همت، از جنوب به خیابان بهار و از غرب به خیابان دانشگاه محدود است.

پاورپوینت تحلیل بیمارستان شاه رضا

قدمت این بیمارستان به سال ۱۳۱۲ هجری شمسی و دوران رضا شاه پهلوی بازمی گردد. اکنون ساختمان در مالکیت آستان قدس رضوی می باشد. این ساختمان را کریم طاهرزاده بهزاد در مدت زمان اقامتش در مشهد طراحی نمود.

بنابر گزارش ثبتی بیمارستان امام رضا(ع) در فهرست آثار ملی که توسط اداره میراث فرهنگی خراسان تهیه شدهاست، بخشهای قدیمی این بیمارستان شامل ساختمانهای مدیریت، حسابداری و اداری، آزمایشگاه، سردر ورودی بیمارستان و ساختمان اصلی شامل بخشهای جراحی و سوانح میباشد. در واقع این بیمارستان شامل چند ساختمان منفرد است. اکنون چندین ساختمان دیگر به آن اضافه شده است و برخی از ساختمانهای قدیمی، کاربری خود را از دست داده اند و عملکردی تازه ای به خود گرفته اند.

پاورپوینت تحلیل بیمارستان شاه رضا

سردر ورودی:

سردر ورودی رو به میدان امام رضا بوده و سه دهنه دارد. درعین حال که این سردر کاملا گویاست و ورود و خروج را میسر میکند، سبک معماری آن، به ما میگوید که ساختمان های درون، به چه سیاقی هستند. ستون های شیاردار با سرستونهای کورنتی بالا آمده اند تا کتیبه ی بیمارستان، در بین آن دو جای بگیرد. در دو سمت آن، دو ورودی پیاده با ارتفاع کمتر، قرار دارند، که قسمت بالایی آن، کاشیکاری شده است.

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل بیمارستان شاه رضا (امام رضا) مشهد همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: پاورپوینت 
  • تعداد صفحات: 65
  • حجم فایل: 3 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 1,200,000 ریال

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره های ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ _ ۰۹۱۰۱۶۸۸۸۶۱ از طریق تلفن، واتساپ و یا تلگرام با ما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل بیمارستان شاه رضا همراه با پلانها و تصاویر، پلان بیمارستان امام رضا مشهد، سایت پلان بیمارستان شاه رضا، نمونه موردی بیمارستان ایرانی، دیاگرام بیمارستان امام رضا مشهد

پاورپوینت تحلیل بیمارستان شاه رضا

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن