پلان های اتوکدی

دانلود پلان های اتوکدی شهرک ویلایی

دانلود پلان های اتوکدی شهرک ویلایی

کد محصول: Z22

پروژه ساختمان های مسکونی یکی از موضوعات جذابی است که در طراحی معماری بسیار مورد توجه اساتید و دانشجویان قرار می گیرد. این پروژه بر آن است که تمامی امکانات لازم برای طراحی ساختمان مسکونی را دارد. در دانلود پلان های اتوکدی ساختمان مسکونی، پلان های معماری و نقشه ساختمان مسکونی با فرمت DWG تهیه شده است. این فایل قابل استفاده در نرم افزار اتوکد می باشد.مجتمع مسکونی با تجمع تعدادی آپارتمان در یک بلوک شهری، که به شکل یک پارچه طراحی و ترکیب شده باشند، پدید می آید. بسیاری از مجتمع‌های مسکونی دارای فضای عمومی مشترکی هستند که مورد استفاده همگانی ساکنان مجتمع قرار می‌گیرد و دیگران حق استفاده و حتی ورود به آن را ندارند.

  در این پروژه می خواهیم به ارائه فایل دو بعدی و سه بعدی شهرک ویلایی بپردازیم. بسیاری از مردم تصور می کنند که خانه ویلایی تنها منحصر به شمال کشور است در حالی که این تفکر درست نمی باشد. هر چند عمدتا اغلب خانه هایی که در مناطق شمالی ایران ساخته می شوند از نوع خانه های ویلایی است و دلیل آن شرایط بارانی و مرطوب منطقه می باشد.

عمدتا در مناطقی همچون مناطق ییلاقی، مناطق ساحلی در شمال کشور قابلیت ساخت ویلا وجود دارد. تعریف دیگر از ویلا را می توان به این شکل بیان کرد که ویلا خانه ای است که در اطراف شهر ها و نه مرکز شهر ساخته می شود و عمدتا سبک رومی و یا ایتالیایی دارد. بناهای ساخته شده به نام ویلا بناهایی هستند که در مناطق وسیعی که اطراف ویلا آزاد می باشد ساخته می شوند مانند باغ ها ، دشت ها و یا برخی از مناطق خاص و ترجیحا در اطراف آن سرسبزی و چشم انداز های زیبا وجود دارد و خود ساختمان ویلا نیز دارای شرایط معماری منحصر به فرد خود است.

 

امکانات پروژه:

  • فایل اتوکد ویلای وسکونی
  • فایل رویت ویلای مسکونی
  • پوستر حرفه ای

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود پلان های اتوکدی شهرک ویلایی
  • قیمت محصول: 25 هزار تومان
  • فرمت فایل: اتوکد
  • حجم فایل: 12 مگابایت

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود پلان های اتوکدی مجتمع مسکونی-نقشه اتوکدی dwg هتل-طراحی ساختمان مسکونی-طرح معماری -پروژه آماده ساختمان مسکونی-کاملترین پروژه مسکونی-طرح دانشجویی 1-دانلود رایگان طرح و نقشه – نقشه و پلان و برش و نما ساختمان مسکونی – دانلود نقشه پایان نامه – دانلود پروژه کامله اتوکدی مجتمع مسکونی – نقشه مسکونی برای طرح نهایی معماری – مسکونی و تری دی مکس و رندر – مدارک کامل طرح اقامتی –  دانلود نقشه معماری مجتمع مسکونی – دنلود نقشه مجتمع مسکونی – دنلود نقشه های اقامتی –دانلود پلان های اتوکدی ساختمان مسکونی_دانلود پلان های اتوکدی شهرک مسکونی_دانلود پلان های اتوکدی شهرک ویلایی_طراحی ویلا

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن