پلان های اتوکدی

دانلود پلان های اتوکدی مجتمع آبدرمانی و اقامتی

دانلود پلان های اتوکدی مجتمع آبدرمانی و اقامتی

کد محصول : Z11

پروژه مجموعه آبدرمانی، اقامتی یکی از موضوعات جذابی است که در طراحی معماری بسیار مورد توجه اساتید و دانشجویان قرار می گیرد. فعالیت فرد در اجتماع و کار مقاوم و یکنواخت که ضرورت تمدن بشر است بیش از هر زمان دیگری فرد را خسته کرده و بهداشت روانی و جسمانی را به مخاطره می اندازد. اینجاست که لزوم استراحت و تفریح آشکار می گردد و با توجه به اینکه جلوه های آب و آب های معدنی علاوه بر شفای درد از دیدنی های طبیعت و نشان رمز و راز شگفتی خلقت است. این پروژه بر آن است که تمامی امکانات درمانی و اقامتی را به صورت مجتمع در یک قطب داشته باشد.

طی بیست سال گذشته نسل نوینی از مراکز اقامتی در جهان پدیدار شده که توانسته در میان گردشگران به محبوبیت بالایی دست پیدا کند. بوتیک هتل ها با به کارگیری نو آوری و خلاقیت در تمام جنبه های یک مرکز اقامتی و ارائه خدماتی متفاوت، موج تازه ای از تقاضا را در حوزه فراغتی و بازرگانی ایجاد کرده اند. این مراکز اقامتی با ترغیب بخش خصوصی به سرمایه گذاری در این حوزه و بالابردن سود اقتصادی، در رونق بخشیدن به صنعت گردشگری نقش بسزایی دارند. از این رو گسترش بوتیک هتل ها در کشور می تواند راهی مناسب برای بهبود وضعیت کسادی بازار هتل ها و رونق اقتصاد گردشگری باشد.

پروژه حاضر به گوشه ای از روش آب درمانی با آب های معدنی بر مبنای علم و تجربه بشری پرداخته است. در واقع به تعبیر دیگر تبدیل فضای ناپایدار و غیر بهداشتی سنتی به فضای پایدار و بهداشتی مدرن در قالب یک مجموعه آبدرمانی که صرفا به مقوله درمان با آب های معدنی می پردازد. همچنین تمامی فضاهای مورد نیاز اقامتی و درمانی و تفریحی را با توجه به اصول و ضوابط طراحی معماری در خود جای داده است. الهام از قطره آب ایده و راهکار مناسبی برای فرم مجموعه بوده که نقش بسزایی در منحصر به فرد و متفاوت بودن پروژه ایفا می کند.

این مجموعه به صورت فایل کامل اتوکد به حضور شما عزیزان ارائه می گردد.

موارد موجود در این فایل:

فایل کامل اتوکد

عکس از دیاگرام فضایی طبقات

عکس از تحلیل سایت

پلان های ترسیمی:

سایت پلان

پلان طبقات

نماها و برش ها

 

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود پلان های اتوکدی مجتمع آبدرمانی و اقامتی
  • قیمت محصول: 25 هزار تومان
  • فرمت فایل: اتوکد
  • حجم فایل:7 مگابایت

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود پلان های اتوکدی مجتمع آبدرمانی و اقامتی-نقشه اتوکدی dwg هتل-طراحی مجتمع آبدرمانی و اقامتی-طرح معماری -پروژه آماده اقامتی-کاملترین پروژه آبدرمانی و اقامتی-طرح دانشجویی 3-دانلود رایگان طرح و نقشه  – نقشه و پلان و برش و نما هتل – دانلود نقشه پایان نامه – دانلود پروژه کامله اتوکدی مجتمع آبدرمانی و اقامتی – نقشه هتل برای طرح نهایی معماری – هتل و تری دی مکس و رندر – مدارک کامل طرح اقامتی – دانلود نقشه معماری هتل – دنلود نقشه هتل سه ستاره و چهار ستاره و پنج ستاره – – دنلود نقشه های اقامتی – دانلود پلان های اتوکدی مجتمع آبدرمانی و اقامتی

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن