تحلیل پلان هتل

پاورپوینت بررسی ضوابط و اصول طراحی هتل و اقامت گاه

پاورپوینت بررسی ضوابط و اصول طراحی هتل و اقامت گاه به همراه پلان ها و تصاویر

کد محصول : H4

هتل یک واژه فرانسوی و منظور آن مکانی است که تسهیلات لازم برای اقامت کوتاه مدت مسافر را در مقصد یا مسیر حرکت تامین می کند.معادل های فارسی آن عبارت اند از: کاروانسرا، مهمانخانه، مهمان پذیر،زائرسرا و مسافر خانه،که صرفنظر از درجه و کیفیت خدماتی آنها در دنیا پیشینه چندین هزار ساله دارند.این تاسیسات برای کسب و کار و ایجاد درآمد ساخته می شوند، و گرنه اقامت موقت از طریق خیریه، و انواع کم هزینه تری وجود داشته و دارند. میان شیوه مسافرت،سنت و نحوه اقامت موقت رابطه تنگاتنگی وجود دارد.

در قدیم که مردم به دلیل کمبود امکانات کمتر مسافرت می کردند، در مقصد اغلب به منزل خویشان و آشنایان خود فرو می آمدند که این کار در سنت مهمان نوازی ایرانیان همراه با اقتصاد معیشتی آن زمان روش پسندیده و پذیرفته ای بوده است.
اتاق اجاره ای کوتاه مدت در یک واحد مسکونی، چیزی میان مهمان پذیر یا اماکن کم هزینه در ایران و دیگر کشورهاست.این سنت پسندیده در بیشتر روستاها و شهرهای شمالی ایران رایج است و به تقویت بنیه اقتصادی مالک خانه و استفاده بهینه از فضای خالی کمک می کند.در بسیاری از شهرهای توریستی اروپا نیز اجاره دادن اتاق اضافی به توریستها مرسوم است.
در حال حاضر در ایران ایجاد مجتمعهای خدمات رفاهی و بین راهی و کمپینگ جزیی از برنامه زیرساختهای گردشگری است.

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت بررسی ضوابط و اصول طراحی هتل و اقامت گاه
  • قیمت محصول: 12هزار تومان
  • فرمت فایل: پاورپوینت 
  • تعداد صفحات: 28
  • حجم فایل: 1مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 1,200,000 ریال

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت بررسی ضوابط و اصول طراحی هتل و اقامت گاه، دانلود پاورپوینت بررسی هتل، پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت معماری، پاورپوینت بررسی ضوابط و اصول طراحی هتل، پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت هتل، ضوابط و اصول طراحی هتل و اقامت گاه، پروژه معماری، معماری مدرن، پاورپوینت هتل، پاورپوینت طراحی هتل، پاورپوینت نمونه موردی، دانلود پاورپوینت هتل، پاورپوینت بررسی ضوابط و اصول طراحی هتل و اقامت گاه، معماری،پاورپوینت بررسی ضوابط و اصول طراحی هتل و اقامت گاه معماری، طراحی فضای استراحت گاهی، تکنولوژی مدرن، معماری معاصر، معماری ساختمان هتل، پاورپوینت بررسی ضوابط و اصول طراحی هتل و اقامت گاه

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن