تحلیل پلان دانشگاه و خوابگاه

پاورپوینت تحلیل مدرسه معماری فرانسه همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل دانشگاه

پاورپوینت تحلیل مدرسه معماری فرانسه

کد محصول : D18

پس از مطالعه دقیق بر روی ساختمان وضع موجود دانشگاه و رابطه آن با سایت پروژه، تیم معماری PAN ،تصمیم به گسترش مدرسه معماری مارسی در جنوب فرانسه، تحت عنوان  ENSAM   l’école nationale supérieure d’architecture de marseilleگرفت. ساختمان اصلی دانشگاه در دهه 1960 ساخته شده است و بر روی سطحی شیب دار و مشرف به محیط قرار دارد .

گسترش طرح ،به عنوان امتداد منظر و چشم اندازمعماری مطرح می باشد، که از طریق ارتباط مابین سه سطح زمین  با کاربری کارگاه ها با ساختمان اصلی همچون شاهرگ های خون در بدن محقق شده است.کف مسیر هایی پرپیچ و خم ،از متریال سنگ طبیعی پوشیده شده ،که از میان درختان عبور می کند . نمای ساختمان اصلی ENSAM ،با یک سری نوار های فلزی عمودی پوشیده شده است .

پاورپوینت تحلیل مدرسه معماری فرانسه

در عین حال، این گذرگاه های جدید به عنوان مسیر های عبوری و فضاهایی جهت اجتماعات کوچک عمل می کنند،محلی برای کارگاه های کوچک جهت تبادل ایده ها و ارائه کار . علاوه بر این ساختار فولادی و فلزی از جنس گالوانیزه، این اجازه را به استفاده کنندگان از فضا می دهد، تا از این سطوح برای نصب کار ها استفاده نمایند .

 شکل استاندارد کلاس های درس به شکل مربع مستطیل است که ابعاد آنها با توجه به نوع درس و مقطع تحصیلی افراد استفاده کننده متفاوت می شود مطابق استاندارد های جهانی فضاهای لازم برای کلاس های درس نظری ۵/۶ در ۵/۸متر مربع بوده است در این کلاس ها که اصطلاحا کلاس های درس سنتی از آنها یاد می شود فضاهای لازم به ازای هر دانش آموز ۲ متر مربع بوده است و این درحالی است که اگر چنین کلاسی برای کلاس های آزاد و هنری مورد استفاده قرار گیرد به ازای هر نفر ۵/۴ متر مربع فضا نیاز است.

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل مدرسه معماری فرانسه همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: پاورپوینت 
  • تعداد صفحات: 37
  • حجم فایل: 3 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 1,200,000 ریال

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل مدرسه معماری فرانسه همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل مدرسه معماری فرانسه همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل مدرسه معماری فرانسه همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل مدرسه معماری فرانسه همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل مدرسه معماری فرانسه همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل مدرسه معماری فرانسه

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن