تحلیل پلان فرودگاهتحلیل پلان و نمونه موردی

پاورپوینت تحلیل پلان فرودگاه زاگرب کرواسی همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل پلان فرودگاه خارجی

پاورپوینت تحلیل پلان فرودگاه اوسلو

کد محصول: A7

فرودگاه زاگرب در کشور کرواسی از نظر استراتژیک یک مرکز مهم اروپایی است که پایتخت های کلیدی را به هم متصل می کند و مسئول جریان مسافر در سراسر قاره است.

توسعه جدید پیشنهاد شده توسط معماران زاها حدید شامل یک ساختمان ترمینال مسافربری جدید به مساحت 75000 متر مربع است که پیش‌بینی می‌شود دوبرابر میزان مسافران سالانه از طریق فرودگاه از 5 میلیون به 10 میلیون مسافر می‌شود. خود طرح جامع شامل 500000 متر مربع توسعه با کاربری مختلط است.

تحلیل پلان فرودگاه زاگرب کرواسی

چشم انداز معماران زاها حدید برای ترمینال جدید یک ساختمان متمایز و پیشرفته از نظر محیطی است که از طریق یک سری خطوط جریان سازماندهی شده است و در پیکربندی ملیله مانندی قرار دارد که در آن فضاهای منظر و استراتژی‌هایی برای توسعه آینده در یک حرکت طراحی می‌شوند.

با طراحی جدید، امکانات موجود فرودگاه صرفاً گسترش می‌یابد تا مسافران بیشتری را در اختیار داشته باشند و در عین حال فناوری‌های پیشرفته جدیدی را برای ایجاد تجربه دلپذیرتر معرفی می‌کنند.

فضای داخلی ترمینال از زبانی مشابه با پوشش بیرونی پیروی می کند و هیچ تمایز واضحی بین کف، دیوارها و سقف ها ایجاد نمی کند، در عوض به عنوان یک ساختار پیوسته حاوی عناصر برنامه در سطوح مختلف طراحی شده است. کل ساختار به طور یکپارچه نور طبیعی، تهویه، دسترسی، علائم و مناطق دید را ادغام می کند تا یک تجربه ترمینال را ایجاد کند که برای مسافران، بازدیدکنندگان و کسانی که در آنجا کار می کنند منطقی و لذت بخش است.

پاورپوینت تحلیل پلان فرودگاه زاگرب کرواسی همراه با پلانها و تصاویر

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل پلان فرودگاه زاگرب کرواسی همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: پاورپوینت 
  • تعداد صفحات: 60
  • حجم فایل: 6 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 1,200,000 ریال

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل پلان فرودگاه زاگرب کرواسی همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل پلان فرودگاه زاگرب کرواسی همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل پلان فرودگاه زاگرب کرواسی همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل پلان فرودگاه زاگرب کرواسی همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل پلان فرودگاه زاگرب کرواسی

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن