تحلیل پلان بیمارستانتحلیل پلان و نمونه موردی

پاورپوینت تحلیل بیمارستان ریدینگ انگلیس همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل پلان بیمارستان

پاورپوینت تحلیل بیمارستان ریدینگ انگلیس

کد محصول : h24

بیمارستان Circle  Reading  دومین پروژه ارائه شده توسط Circle Health، یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خصوصی است. تسهیلات 10100 متر مربعی جراحی انتخابی را از طریق ارجاع GP هم به صورت خصوصی و هم به عنوان بخشی از گسترش انتخاب بیمار در NHS فراهم می کند. تجربه بیمار برای Circle بسیار مهم است و توجه زیادی به معماری، طراحی داخلی و تجربه کلی بیمار شده است. هدف آنها ارائه تجربه یک هتل به جای بیمارستان است.

پاورپوینت تحلیل بیمارستان ریدینگ انگلیس

بیمارستان دایره ریدینگ در ریدینگ، در سایتی قرار دارد که برای توسعه بیمارستان چهار طبقه در طرح جامع منطقه تعیین شده است. این مکان در مسیر انتقال بین بلوک های توسعه مسکونی جدید، یک منطقه تجاری موجود و A33 شلوغ به ریدینگ قرار دارد. بیمارستان در دو بخش مجزا خوانده می شود. در ضلع شرقی، یک عنصر آجری دو طبقه شامل مناطق خدماتی و سالن‌های عمل است که به اندازه، متریال و مقیاس مسکن اطراف مربوط می‌شود. از لبه سایت عقب نشینی کرده و از محفظه روبروی آن توسط یک علفزار گل وحشی و درختان پرده می شود.

پاورپوینت تحلیل بیمارستان ریدینگ انگلیس

بخش قابل توجه تر بیمارستان دایره ریدینگ در غرب سایت است و از نظر مقیاس به توسعه تجاری در جنوب و غرب مربوط می شود. روکش شیشه ای در مقیاس بزرگ و متمایز از A33 قابل مشاهده است و حضور بیمارستان را از دور نشان می دهد. دو طبقه از دیوارهای پرده ای شیشه ای، سکویی را تشکیل می دهند که بلوک اتاق خواب بستری در بالای آن شناور است. به عنوان یک جعبه ساده بیان می شود، آن را در یک روکش شیشه ای “سبدی بافت” پوشانده شده است. سطح شیشه ای وجوه، سطح بالایی از انیمیشن را ایجاد می کند، یکی از تضادهای بین نور و تاریکی با تأثیر متقابل بازتاب های آسمان و محیط اطراف.

پاورپوینت تحلیل بیمارستان ریدینگ انگلیس

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل بیمارستان ریدینگ انگلیس همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: پاورپوینت 
  • تعداد صفحات: 30
  • حجم فایل: 2 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 1,200,000 ریال

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره های ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ _ ۰۹۱۰۱۶۸۸۸۶۱ از طریق تلفن، واتساپ و یا تلگرام با ما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل بیمارستان ردینگ انگلیس همراه با پلانها و تصاویر، پلان بیمارستان ردینگ انگلیس ، سایت پلان بیمارستان Circle  Reading، نمونه موردی بیمارستان خارجی، دیاگرام بیمارستان Circle  Reading

پاورپوینت تحلیل بیمارستان ریدینگ انگلیس

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن