پاورپوینت ابنیه تاریخی ایران

پاورپوینت تحلیل و بررسی کاروانسرای شاه عباسی کرج به همراه پلان و تصاویر

پاورپوینت تحلیل و بررسی کاروانسرای شاه عباسی کرج به همراه پلان و تصاویر

کد محصول :A 21

در این پاورپوینت به بررسی کاروانسرای شاه عباسی کرج به عنوان یک نمونه کاروانسرای ایرانی در معماری ایرانی پرداخته ایم. و با بررسی پلان ها و تصاویر این پروژه، به طور کامل آن را معرفی نموده ایم. همچنین نحوه ی شکل گیری کاروانسرا در ایران ،انواع کاروانسرا و الگوهای فضایی آن را در این نمونه موردی به تفصیل بیان کرده ایم.کاروانسرای شاه عباسی کرج در خیابان قدس، میدان قدس واقع شده. این بنا منسوب به دوره صفویان است؛ ولی امروزه مدرکی دال بر آن در دست نیست. در دوره معاصر نیز، اولین مدرسه کشاورزی ایران در این کاروانسرا تشکیل شده و اکنون در اختیار وزارت کشاورزی می باشد.

کاروانسرا ترکیبی است از دو واژه کاروان (به معنی گروهی از مسافران) و سرا (به معنی خانه و کاشانه). پس کاروانسرا مکانیست که کاروان را در خود جای می دهد. کاروان،مسافر دارد، اسب دارد، شتر دارد، بار دارد، بنابراین کاروانسرا باید هم اتاق و ایوان داشته باشد و هم انباری و طویله.

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول:پاورپوینت تحلیل و بررسی کاروانسرای شاه عباسی کرج به همراه پلان و تصاویر
  • قیمت محصول: 12 هزار تومان
  • فرمت فایل: پاورپوینت 
  • تعداد صفحات:36
  • حجم فایل: 8 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 1,200,000 ریال

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

تحلیل و بررسی کاروانسرای شاه عباسی کرج، نمونه موردی کاروانسرا، نمونه موردی کاروانسرا  در معماری اسلامی، پلان کاروانسرا، پاور پوینت تحلیل کاروانسرا، کاروانسرای شاه عباسی کرج، پاورپوینت تحلیل و بررسی کاروانسرای شاه عباسی کرج به همراه پلان و تصاویر، پاورپوینت تحلیل و بررسی کاروانسرای شاه عباسی کرج

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن