تحلیل پلان فرودگاهتحلیل پلان و نمونه موردی

پاورپوینت تحلیل پلان فرودگاه اوسلو نروژ همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل پلان فرودگاه خارجی

پاورپوینت تحلیل پلان فرودگاه اوسلو

کد محصول: A6

فرودگاه اوسلو نروژ طراحی شده توسط دفتر معماری Nordic-Office of Architecture مستقر در اسلو ، گسترش 115000 متر مربعی به  فرودگاه اسلو استانداردهای جدیدی را در زمینه پایداری ایجاد می کند. طرح برنده مسابقه، که از برف به عنوان خنک کننده استفاده می کند، اولین امتیاز پایداری BREEAM “عالی” را برای ساختمان فرودگاه در جهان به دست آورده است.

پاورپوینت تحلیل پلان فرودگاه اوسلو

این توسعه با افزودن یک اسکله جدید به طول 300 متر، اندازه ساختمان ترمینال موجود را دو برابر می کند. نوردیک به بیان معماری بی انتها و سادگی منطقی فرودگاه اصلی – که در سال 1998 طراحی شد – ادامه داد و در عین حال عناصر طراحی جدیدی را برای افزایش تجربه مسافران معرفی کرد.

Nordic همچنین ایستگاه قطار موجود را به روز کرد، که در قلب فرودگاه قرار دارد و 70 درصد از مسافران را قادر می سازد با وسایل حمل و نقل عمومی به فرودگاه دسترسی داشته باشند.

پاورپوینت تحلیل پلان فرودگاه اوسلو

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل پلان فرودگاه اوسلو نروژ همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: پاورپوینت 
  • تعداد صفحات: 81
  • حجم فایل: 6 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 1,200,000 ریال

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل پلان فرودگاه اوسلو نروژ همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل پلان فرودگاه اوسلو نروژ همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل پلان فرودگاه اوسلو نروژ همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل پلان فرودگاه اوسلو نروژ همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل پلان فرودگاه اوسلو نروژ همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل پلان فرودگاه اوسلو

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن