تحلیل پلان دانشگاه و خوابگاه

پاورپوینت تحلیل پلان دانشکده هنر گلاسکو همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل پلان دانشگاه خارجی

تحلیل پلان دانشکده هنر گلاسکو

کد محصول : D28

در بریتانیا و شهر بندری گلاسکو، در اسکاتلند، طرح‌های عینی جدیدی در حاشیه‌ی جنبش هنر نوین شکل گرفت. در دهه 1890 گروهی از معماران و هنرمندان دانشکده هنر گلاسکو که تحت تاثیر ورود هنر ژاپنی و مسائل زیبایی‌شناختی این هنر قرار داشتند، سبک جدیدی آفریدند. آنان از تزئیناتی مختصر استفاده می‌کردند و به استثنای چند رنگ مداد رنگی و پاستل، بیشتر به استفاده از رنگ‌های سیاه و سفید تمایل نشان می‌دادند که این علاقه و تمایل در نهایت، به هنر مدرن تبدیل شد.

تحلیل پلان دانشکده هنر گلاسکو 

دانشکده هنر گلاسکو این بنا توسط چارلز رنی مکینتاش طراحی شد و در ابتدا به معرفی مختصر ود می پردازیم. تاثیرات اورتا و ون ده ولده و پیروان مکتب وین در انگلیس به سردی مورد استقبال قرار گرفت اما در گلاسکو گروه 4 در دانشکده هنر گلاسکو این تاثیرات را در آثارشان نمایان کردند. مکینتاش- مک نیر و خواهران مری دونالد اعضاء این گروه بودند. مکینتاش شروع فعالیتش را با عنوان نقشه کش در شرکت معماری هانیمن و کپی به کار مشغول شد. دانشکده جدید هنر گلاسکودر که در سال های 1897 و 1899 ساخته شد و از 1907 تا 1909 گسترش یافت اولین سفارش همه او به عنوان طراح مستقل بود . در این آثار مکینتاش تعبیری جدید و شورانگیز از گنجینه فرم های آرنوورا ارائه داد. خطوط پر پیچ و تاب تزیینی، وسیله ای برای افزایش غنای فضاهای داخلی در بخش های مختلف ساختمان شد و به این ترتیب رابطه بی واسطه تری بین استخوان بندی دیوارها که اغلب جسیم و گونیا بودند و دکوراسیون چوبی یا فلزی با قوس های پرپیچ و خم پدید آمد.

تحلیل پلان دانشکده هنر گلاسکو 

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل پلان دانشکده هنر گلاسکو همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: پاورپوینت 
  • تعداد صفحات: 33
  • حجم فایل: 3 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 1,200,000 ریال

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل پلان دانشکده هنر گلاسکو همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل پلان دانشکده هنر گلاسکو همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل پلان دانشکده هنر گلاسکو همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل پلان دانشکده هنر گلاسکو همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل پلان دانشکده هنر گلاسکو

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن