تحلیل پلان اداری و تجاری

پاورپوینت تحلیل 4 نمونه مجتمع تجاری داخلی و خارجی

پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری

تحلیل چهار نمونه مجتمع تجاری

کد محصول : C13

در این پروژه از معمار پروژه  به تحلیل و بررسی چهار نمونه موردی مجتمع تجاری داخلی و خارجی پرداخته شده است. در ادامه می توانید بخشی از این پروژه را مطالعه کنید.

۱- مرکز تجاری سام

مرکز تجاری سام، با هدف ارائه کالاها و خدمات رفاهی با بالاترین سطح کیفیت ایجاد شده است. این پروژه از دو طبقه فضای تجاری، پنج طبقه پارکینگ و فضاهای اداری، نیم طبقه جهت خدمات رسانی به رستوران ها و یک طبقه رستوران تشکیل شده است. جهت ارتقا کیفیت فضای رستوران ها و به دست آوردن چشم انداز کامل شهری، پارکینگ ها، نیم طبقه خدماتی و رستوران ها در طبقات فوقانی ساختمان پیشبینی شده اند.

نمای دو پوسته ساختمان متشکل از لمینیت فشرده پانچ شده در لایه بیرونی و دیوارهای ماسونری طبقات پارکینگ در لایه درونی است. در شب، نورپردازی میان دو پوسته، ساختمان را شبیه به یک جعبه درخشان می کند.

2- مرکز تجاری M-cube در پکن 

 ساختمان مرکز تجاری گروه معماری MVRDV، از جهتی کنار منطقه ای مذهبی و سنتی و در بین ساختمان های قدیمی مربوط به قرون وسطی می باشد و در جهت دیگر آن بخش های تجاری و تبلیغاتی مدرن شهر و ایستگاه راه آهن جدید پکن قرار می گیرد. مساحت این بنا ۳۳۰۰۰ متر مربع می باشد.

۳- مرکز تجاری فردوسی

مجتمع تجاری فردوسی در زمینـی بـه وسـعت ۱۸۰۰ متــرمــربــع در یکـی از بهتـریــن منـاطـق تجـاری – اداری مـرکز شهر قـزوین واقع شـده است. ایـن مجتمع بـا دسترسی مناسب از طریق خیابان فردوسی ارمغـانی است به کسانی که برای محیط کار خود اهمیت ویژه ای قایل می باشند.مجتمع تجاری فردوسـی در منطقه ای پـویا و در حال رشد احداث شده است. نحوه چیدمان و مجاورت با بازارهای مرکزی قزوین در راستای توجه به عوامل اقتصادی – فرهنگی از ابتـدای طراحـی و اجـرای ایـن مجتمع مـورد توجـه سازنـدگان ایـن مجموعه بوده است. هدف از ساخت این مجتمع ایجاد مکانی ویژه و بـرجسته جهـت کسب و کـار، خریـد و ارائه خدمـات در منطقه ای مناسب و پویا می باشد.

۴- مرکز تجاری بازار چارسو

مجتمع تجاري فرهنگي چارسو در زميني به مساحت ۵۵۷۴ مترمربع و با ۶۷۱۵۰ مترمربع زير بنا واقع در خيابان حافظ و جمهوري به عنوان يكي از حياتي‏ترين شريان هاي ا صلي مركز شهر، موقعيت پروژه را متمايز كرده است.  همچنين، پيش ‏بيني پاركينگ اين مجموعه با ظرفيت ۱۰۰۰ اتومبيل، يكي از مهم‏ترين معضلات مراجعه به مركز شهر را تسهيل مي نمايد.  مجتمع تجاري فرهنگي چارسو با بيش از ۳۳۲ واحد تجاري از طبقه زير زمين اول تا طبقه چهارم و با متراژ هاي متنوع به صورت نمايان در كنار ويدها شكل گرفته ‏اند.

تحلیل چهار نمونه مجتمع تجاری 

 

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری 4 نمونه مجتمع تجاری
  • فرمت فایل: پاورپوینت 
  • تعداد صفحات: 109
  • حجم فایل: 8مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 1,200,000 ریال

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل 4 نمونه مجتمع تجاری داخلی و خارجی، پاورپوینت تحلیل 4 نمونه مجتمع تجاری داخلی و خارجی، پاورپوینت تحلیل 4 نمونه مجتمع تجاری داخلی و خارجی، پاورپوینت تحلیل 4 نمونه مجتمع تجاری داخلی و خارجی، پاورپوینت تحلیل 4 نمونه مجتمع تجاری داخلی و خارجی

تحلیل چهار نمونه مجتمع تجاری

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن