تحلیل مجتمع مسکونیتحلیل پلان و نمونه موردی

پاورپوینت برج های دوقلو مارینا سیتی شیکاگو

پاورپوینت برج های دوقلو مارینا سیتی شیکاگو به همراه پلان ها و تصاویر

کد محصول : M8

هشتم اکتبر ۱۹۹۷ برتراند گلدبرگ، یکی از بزرگ‌ترین معماران آمریکا در سن ۸۴ سالگی درگذشت. او را بیشتر به‌خاطر طراحی مجموعه مسکونی – بازرگانی Marina City در شیکاگو می‌شناسند، مجموعه‌ای ۶۵ طبقه که در سال ۱۹۶۶ تکمیل شد و یکی از بلندترین ساختمان‌های تجاری مسکونی در زمان خود بود. گلدبرگ در سن ۱۸ سالگی به آلمان رفت و در مدرسه باوهاوس معماری خواند. او پس از دوران تحصیل مدتی در دفتر میس وندروهه به کار مشغول شد. در سال ۱۹۳۷ به شیکاگو بازگشت و دفتر کار مستقل خود را راه‌اندازی کرد. اغلب بناهای صنعتی و مسکونی گلدبرگ جزو یادگارهای مهم قرن بیستم در شهر شیگاگو است.

” مارینا سیتی ” مجموعه ای از دو برج استوانه ای نزدیک رودخانه شیکاگو است. با توجه به شکل منحصر به فرد آن ها، این برج ها به عنوان “برج ذرت” شناخته می شود. برج های دوقلوی 60 طبقه ای مارینا سیتی در هنگام تکمیل در سال 1964 بلندترین سازه های بتنی جهان بودند. با طراحی آپارتمان هایی میان طبقات بیست یکم تا شصتم، این برج ها بلندترین مجتمع مسکونی نیز به شمار می آمدند و همچنین تجربه ای شجاعانه در زمانی بود که معماران و طراحان شهری به دنبال یافتن فرم های جدیدی از تراکم های بالاتر برای آینده ی شهر بودند. این مجتمع مسکونی در شهر ایلینویز ایالت شیکاگو آمریکا ساخته شد.

براتراند گُلدبِرگ این طرح را با عبارت «شهری در دِل شهری دیگر» توصیف کرد و آنرا جبرانی برای مسائل ایجاد شده توسط طراحی  ناحیه بندی شهر دانست که در آن فضاهای مسکونی شهر از نواحی تجاری جدا شده بودند؛ همچنین این پروژه با جدا کردن کاربری های روزانه و شبانه برای دو نوبت زمانی (شیفت) طراحی شده است. این مجموعه شامل آپارتمان، امکانات تفریحی، ادارات، رستوران ها، بانک ها، تئاتر و ۱۸ فضای پارکینگ می باشد. در این مجموعه حتی یک اسکله در رودخانه شیکاگو زیر برج ها وجود دارد.

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت برج های دوقلو مارینا سیتی شیکاگو
  • قیمت محصول: 15 هزار تومان
  • فرمت فایل: پاورپوینت 
  • تعداد صفحات: 37
  • حجم فایل: 11مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 1,200,000 ریال

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت برج های دوقلو مارینا سیتی شیکاگو، دانلود پاورپوینت برج های دوقلو شیکاگو به همراه پلان ها و تصاویر، پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت معماری، پروژه پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت، پروژه معماری، معماری مدرن، پاورپوینت برج های دوقلو مارینا سیتی شیکاگو، پاورپوینت نمونه موردی، دانلود پاورپوینت، پاورپوینت برج های دوقلو مارینا سیتی شیکاگو به همراه پلان ها و تصاویر، معماری، تکنولوژی مدرن، تکنولوژی معاصر، پاورپوینت برج های دوقلو مارینا سیتی شیکاگو به همراه پلان ها و تصاویر، پاورپوینت برج های دوقلو مارینا سیتی شیکاگو

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن