تحلیل پلان فرهنگسرا و ورزشی

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی هنری MACC

تحلیل پلان فرهنگسرا

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی هنری MACC

کد محصول: C14

طرح بر پایی یک مکان فرهنگی برای هنرمندان لاتین و مردم عامه در اوایل دهه ی ۱۹۶۰ در شهر آستین (شهری در ایالت تگزاس) ارائه شد.جشن کلنگ زنی پروژه درنوامبر۲۰۰۵ زده شد وپروژه درژانویه ی ۲۰۰۶ شروع شد. سرانجام یک رویای سی ساله در۱۵سپتامبر۲۰۰۷ به همراه بازگشایی بزرگ یک مرکز فرهنگی مکزیکی – آمریکایی تبدیل به آجروملات شد.این تیم طراحی بعد از گرفتن پروژه برای طراحی با مردم شهر در مورد احتیاج آنها برای توسعه ی پلان اصلی مصاحبه کردند،همچنین جلسات با سران جامعه ترتیب دادند تا احتیاجات آنها را در یابند به این دلیل که طبق گفته ی خود هیچ تفکر واضحی از این که پروژه چه چیزی باید باشد نداشتند.

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی هنری MACC

این مرکز توسط معمار مکزیکی تئودورگنزانس دلئون، دارنده ی جوایز زیادی شامل مدال طلای۲۰۰۸ از اتحادیه ی بین المللی معماران، طراحی شده است واین تنها ساختمان او در ایالت متحده است. آنچه که تئودورگنزانس دراین پروژه درپی آن بود، هنری است که شامل پیامد های انتزاعی، ارتباطات تناسبی نور و سایه، اهمیت (مادیت) بتن و خلق یک اثرماندگار معماری است. تهیه ی پیش نویس طرح به صورت آزادانه و مدل های مطالعاتی با جزئیات زیاد روش های طراحی بود که تئودور گنزانس دلئون برای گسترش طراحی شماتیک مورد استفاده قرار داد. این پروژه در دو طبقه سازماندهی شده است.

تکمیل فاز۱ “ام.آ.سی.سی” به دلیل داشتن قسمت های فرهنگی شهر آستین وفضاهای سرگرمی به خلاقیت،محافظت، ارائه و ترقی میراث و هنرهای فرهنگی مکزیکی- آمریکایی اختصاص داده شد. این مکان به عنوان منبعی برای جامعه ی محلی و بازدیدکنندگانی ازمیان اعضای جامعه و محصلان،به پرورش فهم و ارتقاء فرهنگ اسپانیایی همانند خصوصیات فرهنگ جاه طلبانه ی بومیان آمریکا متمرکز است. برنامه ها و برنامه های تحصیلی شامل هنرهای بصری،تئاتر، رقص، ادبیات، موسیقی چند رسانه ای و هنرهای آشپزی است.

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی هنری MACC

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی هنری MACC
  • فرمت فایل: پاورپوینت 
  • تعداد صفحات: 55
  • حجم فایل: 5 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 1,200,000 ریال

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی هنری MACC، پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی هنری MACC، پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی هنری MACC، پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی هنری MACC، پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی هنری MACC، پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی هنری MACC

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی هنری MACC

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن