تحلیل مجتمع مسکونیتحلیل پلان و نمونه موردی

پاورپوینت مجتمع مسکونی وایکیم ترکیه به همراه پلان ها و تصاویر

پاورپوینت مجتمع مسکونی وایکیم ترکیه همراه پلان ها و تصاویر

کد محصول : M4

گروه معماری Emre Arolat Architects مجموعه مسکونی وایکیم (Vicem) را در فضایی با زیربنای 9500 مترمربع در کشور ترکیه طراحی و اجرا نمود. این گروه با هدف حفظ بافت طبیعی منطقه و عدم دخالت در طبیعت بکر آن، این مجموعه مسکونی را در حد فاصل جاده ساحلی و دریا طراحی کردند. مجموعه مسکونی وایکیم بر روی نوک یک صخره در امتداد خط ساحلی واقع شده است.

امروزه اهمیت و ضرورت توجه به شرایط اقلیمی در طراحی و ساخت ساختمانها، بویژه ساختمانهایی كه بطور مستقیم مورد استفاده انسان و موجودات زنده قرار می گیرند از دو نظر حائز اهمیت می باشد. یکی اینکه، ساختمانهای هماهنگ با اقلیم و یا ساختمانهایی که با طراحی اقلیمی از نظر آسایش حرارتی انسان كیفیت بهتری دارند. شرایط محیطی اینگونه ساختمانها بهتر است و تنوع و تغییر روزانه و فصلی نور، حرارت و جریان هوا در این ساختمانها فضاهای متنوع و دلپذیری ایجاد می كند. و دیگر اینکه، هماهنگی ساختمان با شرایط اقلیمی موجب صرفه جوئی در مصرف انرژی مورد نیاز برای كنترل شرایط محیطی اینگونه ساختمانها می شود.

در برخی اقلیم ها می توان شرایط داخلی ساختمانهای هماهنگ با اقلیم را در تمام طول سال بطور طبیعی و بدون نیاز به سیستم های مكانیكی حرارتی در حد آسایش انسان تنظیم كرد. برای دستیابی به شرایط آسایش، بكارگیری راههای تامین آسایش در ساختمانها مهمترین عامل می باشد. برای تداوم مبارزه با محیط در احداث ساختمانها شرایط و مواردی باید رعایت شوند. در نهایت بایستی “طراحی ساختمان متناسب با محیط” و “انتخاب مصالح و مواد متناسب با محیط ” به صورت ویژه بررسی شود. محیط  و طبیعت معمولا مواد و مصالح مورد نیاز و سازگار با افلیم را در اختیار انسان قرار می دهد.

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت مجتمع مسکونی وایکیم ترکیه به همراه پلان ها و تصاویر
  • قیمت محصول: 15 هزار تومان
  • فرمت فایل: پاورپوینت 
  • تعداد صفحات: 45
  • حجم فایل: 10مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 1,200,000 ریال

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت مجتمع مسکونی وایکیم ترکیه همراه پلان ها و تصاویر، تحلیل و بررسی مجتمع مسکونی وایکیم ترکیه، دانلود پاورپوینت تتحلیل و بررسی مجتمع مسکونی وایکیم ترکیه، پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت معماری، پروژه پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت، پروژه معماری، پاورپوینت تحلیل و بررسی مجتمع مسکونی وایکیم، پاورپوینت مجتمع مسکونی وایکیم ترکیه، پاورپوینت نمونه موردی، دانلود پاورپوینت، پاورپوینت مجتمع مسکونی وایکیم، عمران، معماری، فناوری معماری، طراحی مسکونی، پاورپوینت برج مسکونی، تحلیل و بررسی مجتمع مسکونی وایکیم، تحلیل و بررسی مجتمع مسکونی وایکیم ترکیه، مجتمع مسکونی وایکیم ترکیه، پاورپوینت مجتمع مسکونی وایکیم ترکیه همراه پلان ها و تصاویر، مجتمع مسکونی وایکیم ترکیه همراه پلان ها و تصاویر، پاورپوینت مجتمع مسکونی وایکیم ترکیه

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن