تحلیل پلان فرهنگسرا و ورزشیتحلیل پلان و نمونه موردی

پاورپوینت تحلیل پلان مرکز فرهنگی آنکارا ترکیه همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل پلان فرهنگسرا خارجی

تحلیل پلان مرکز فرهنگی آنکارا ترکیه

کد محصول: C20

در این پروژه ،با ما همراه باشید تا نگاهی به مرکز فرهنگی آنکارا ترکیه با ایده نماسازی آن داشته باشیم . از خصوصیات این پروژه ،تعامل فرم کلی مکعب  با سایت پروژه می باشد . پانچ های ایجاد شده بر روی نما برگرفته از خط بریل می باشد،که اگر قصد خواندن نما را داشته باشید،بر روی آن نوشته شده است :  ارتباطات برای همه  .از این ایده  ارتباط نابینایان با جهان که از طریق خطوط بریل می باشد، در طراحی این مدیا سنتر استفاده شده است و به گفته معمار پروژه ، می تواند ایده مناسبی برای طرح باشد.

تحلیل پلان مرکز فرهنگی آنکارا ترکیه

نکته قابل توجه در طرح خلل و فرج پانچ شده بر روی سطوح نما بوده، که سبب ورود نور خورشید به داخل و شکل گیری بازی نور و سایه در فضا می گردد. به همین ترتیب این خلل و فرج بر روی سقف هم ایجاد شده و به داخل فضاها کشیده شده است.

کلیت فرم یک مکعب ساده بوده که ترکیبی از چندین مکعب متداخل در یکدیگر با استفاده از ساختاری مدولار می باشد . هر دو طبقه تشکیل دهنده یک مکعب می باشند و در واقع به جهت ساختار مدولار ، استخوان بندی و روابط عملکردی در پلان دارای انعطاف پذیری بالایی است . این ساختمان قابلیت درک از زوایا و فواصل مختلف را دارا می باشد.

تحلیل پلان مرکز فرهنگی آنکارا ترکیه

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل پلان مرکز فرهنگی آنکارا ترکیه همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: پاورپوینت 
  • تعداد صفحات: 28
  • حجم فایل: 2 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 1,200,000 ریال

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت تحلیل پلان مرکز فرهنگی آنکارا ترکیه همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل پلان مرکز فرهنگی آنکارا ترکیه همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل پلان مرکز فرهنگی آنکارا ترکیه همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل پلان مرکز فرهنگی آنکارا ترکیه همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل پلان مرکز فرهنگی آنکارا ترکیه همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل پلان مرکز فرهنگی آنکارا ترکیه

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن