پاورپوینت مواد و مصالحتحلیل پلان و نمونه موردی

پاورپوینت بررسی و تحلیل سازه های نگهبان

پاورپوینت بررسی و تحلیل سازه های نگهبان به همراه نمونه موردی و تصاویر

کد محصول :P14

در پاورپوینت بررسی و تحلیل سازه های نگهبان همراه شما هستیم،  امروزه مهم ترین فاکتور قبل از شروع به ساخت بنا گود برداری می باشد که نیاز به سازه هایی جهت حفاظت از ساختمان های اطراف دارد. در بسیاری از پروژه های ساختمانی لازم است که زمین به صورتی خاکبرداری شود که جداره های آن قائم یا نزدیــک به قـائم بـاشنـــد. این کار ممکن است به منظور احداث زیرزمین، کانال ، مترو و … صورت گیرد.

فشارجانبی وارد بر این جداره ها ممکن است بر اثر نیروی ناشی از رانش خاک بر اثر وزن خود آن، و نیز سربارهای احتمالی روی خاک بالاتر از تراز افقی در لبه گود، ساختمان های مجاور، بــــارهای ناشـــی از معابر مجـــاور و … باشــند. به منظور جلوگیری از ریزش جداره های گود در هنگام خاکبرداری، سازه های موقتی را برای مهار جــداره اجرا می کنند که به آن ســـازه های نگهبــان می گویند که ما در اینجا به نقد وبررسی آن می پردازیم.

سازه نگهبان، سازه ای است برای محافظت و جلوگیری از ریزش گودها که انواع مختلفی دارد. در سال های اخیر در اجرای عملیات گودبرداری، مهار کردن دیوارهای مجاور سازه روشی رایج برای ایمن کردن گود می باشد. اما نکته ی مهم اینجاست که علاوه بر مهار کردن دیوارهای مجاور، باید تدبیراتی هم برای نگه داشتن خاک زیر سازه های مجاور گود داشته باشیم.

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت بررسی و تحلیل سازه های نگهبان
  • قیمت محصول: 12 هزار تومان
  • فرمت فایل: پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 77
  • حجم فایل: 4مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 1,200,000 ریال

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیانپاورپوینت بررسی و تحلیل سازه های نگهبان به همراه نمونه موردی، پاورپوینت بررسی و تحلیل سازه های نگهبان به همراه پلان ها و تصاویر، پاورپوینت بررسی و تحلیل سازه های نگهبان ، طراحی سازه های مقاوم، پپاورپوینت بررسی و تحلیل سازه های نگهبان، قابهای خمشی فولادی، شکلهای هندسی منظمی، شکل منتظم سازه های بتنی، پاورپوینت بررسی و تحلیل سازه های نگهبان، بررسی و تحلیل سازه های نگهبان، تحلیل سازه های نگهبان، پاورپوینت بررسی و تحلیل سازه های نگهبان

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن